WPB4501S3BR-001
Manufacturer
Laird - Antennas
VIGOR # :
Description
MOBILE COIL 450-470MHZ BLACK
Catalog
RF Antennas
DataSheet
WPB4501S3BR-001 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:-
Frequency (Center/Band):-
Frequency Range:-
Antenna Type:-
Number of Bands:-
VSWR:-
Return Loss:-
Gain:-
Power - Max:-
Features:-
Termination:-
Ingress Protection:-
Mounting Type:-
Height (Max):-
Applications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
P1584
P1584
RF ANT 156MHZ YAGI UHF BRKT MT
QW490
QW490
RF ANT 501MHZ WHIP STR NMO 5.5"
GSM EXTERNAL ANTENNA
LNC2H103MSEJ
LNC2H103MSEJ
CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW
S1142
S1142
CABLE GLAND 35-38MM PG42 POLY
RN732BTTD3002A25
RN732BTTD3002A25
RES 30K OHM 0.05% 1/8W 1206