ETRAB3803
Description
RF ANT 393MHZ WHIP STR NMO BASE
DataSheet
ETRAB3803 PDF
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):393MHz
Frequency Range:380MHz ~ 406MHz