S510M804MD
Manufacturer
NDK
VIGOR # :
Description
FREQ SYNTH 510MHZ TO 804MHZ
Catalog
RF Evaluation and Development Kits, Boards
DataSheet
S510M804MD PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Frequency Synthesizer
Frequency:510MHz ~ 804MHz