A2530R24A-LPZ
Description
BOARD EVAL BOOSTERPACK A2530R24A
Catalog
RF Evaluation and Development Kits, Boards
DataSheet
A2530R24A-LPZ PDF
Type Description
Series:AIR
Package:Box
Part Status:Obsolete
Type:Transceiver; 802.15.4 (ZigBee®)
Frequency:2.4GHz
For Use With/Related Products:CC2530
Supplied Contents:Board(s)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
RC1880HP-RIIOT-DK
RC1880HP-RIIOT-DK
HIGH POWER RIIOT DEVELOPMENT KIT
MDBT50Q-DB-40
MDBT50Q-DB-40
EVB MDBT50Q NORDIC 52840 MODULE
EVK-N210-02B
EVK-N210-02B
EVALUATION KIT FOR SARA-N210
RN73R2ETTD1051F25
RN73R2ETTD1051F25
RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1%
AUIRFR6215TRL
AUIRFR6215TRL
MOSFET P-CH 150V 13A DPAK