LMX2502LQ1635/NOPB
Manufacturer
Texas Instruments
VIGOR # :
Description
IC FREQ SYNTH W/INT VCO 28WQFN
Catalog
RF Misc ICs and Modules
DataSheet
LMX2502LQ1635/NOPB PDF
Type Description
Series:PLLatinumâ„¢
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Function:Frequency Synthesizer
Frequency:1635MHz
RF Type:CDMA, PCS
Secondary Attributes:Integrated PLL and VCO
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:28-WFQFN Exposed Pad
Supplier Device Package:28-WQFN (5x5)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MAX2173ETL/V+
MAX2173ETL/V+
IC TUNER RF TO BITS AUTO 40TQFN
CMX7041L4
CMX7041L4
FIRMASIC TWO-WAY RADIO PROCESSO
MAX8581ETB+T
MAX8581ETB+T
MAX8581 2.5MHZ STEP-DOWN CONVERT
RN73H1ETTP3570C10
RN73H1ETTP3570C10
RES 357 OHM 0.25% 1/16W 0402
B43231C227M
B43231C227M
CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP
LMX2502LQ1635/NOPB
LMX2502LQ1635/NOPB
IC FREQ SYNTH W/INT VCO 28WQFN
WSR33L570FTA
WSR33L570FTA
RES 0.00357 OHM 1% 3W 4527