AE1745-2155DB5472
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
VIGOR # :
Description
1745 MHZ / 2155 MHZ CAVITY DUPLE
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AE1745-2155DB5472 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Duplexer
Frequency Bands (Low / High):1.71GHz ~ 1.78GHz / 2.11GHz ~ 2.2GHz