52NN-CBSA-3.75X5.5X0.5
Description
RF SHIELD 3.75" X 5.5" T/H
DataSheet
52NN-CBSA-3.75X5.5X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:5.500" (139.70mm)
Width - Overall:3.750" (95.25mm)