MS257-10S
Description
25.7 X 25.7 X 6.5MM EMI/RF SHIEL
DataSheet
MS257-10S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.256" (6.50mm)
Length - Overall:1.012" (25.70mm)
Width - Overall:1.012" (25.70mm)