20-CBSFSV2-1.25X1.5X0.35
Description
RF SHIELD 1.25" X 1.5" SMD
DataSheet
20-CBSFSV2-1.25X1.5X0.35 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.350" (8.89mm)
Length - Overall:1.500" (38.10mm)
Width - Overall:1.250" (31.75mm)