MS355-10S
Description
35.5 X 19 X 5.5MM EMI/RF SHIELD
DataSheet
MS355-10S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.217" (5.50mm)
Length - Overall:1.398" (35.50mm)
Width - Overall:0.748" (19.00mm)