20-CBSF-0.5X0.75X0.2
Description
RF SHIELD 0.5" X 0.75" SMD
DataSheet
20-CBSF-0.5X0.75X0.2 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:0.750" (19.05mm)
Width - Overall:0.500" (12.70mm)