MS593-20S
Description
59.3 X 20.6 X 5.7MM EMI/RF SHIEL
DataSheet
MS593-20S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.224" (5.70mm)
Length - Overall:2.335" (59.30mm)
Width - Overall:0.811" (20.60mm)