MS156-10F
Description
RF SHLD FRAME 0.417"X0.614" SLDR
DataSheet
MS156-10F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.118" (3.00mm)
Length - Overall:0.614" (15.60mm)
Width - Overall:0.417" (10.60mm)