MS333-10S
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
33.3 X 13.3 X 4.4MM EMI/RF SHIEL
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS333-10S PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.173" (4.40mm)
Length - Overall:1.311" (33.30mm)
Width - Overall:0.524" (13.30mm)