G-1750SA2500-0200YC
Manufacturer
Orbel
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 1.750" X 2.500" COVER
Catalog
RF Shields
DataSheet
G-1750SA2500-0200YC PDF
Type Description
Series:GUARDIAN™
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Cover
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:2.500" (63.50mm)
Width - Overall:1.750" (44.45mm)