MS209-20S
Description
20.9 X 15.3 X 2MM EMI/RF SHIELD
DataSheet
MS209-20S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.079" (2.00mm)
Length - Overall:0.823" (20.90mm)
Width - Overall:0.602" (15.30mm)