82NH-CBSA-5.0X5.5X0.8
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 5" X 5.5" THROUGH HOLE
Catalog
RF Shields
DataSheet
82NH-CBSA-5.0X5.5X0.8 PDF
Type Description
Series:80-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:5.500" (139.70mm)
Width - Overall:5.000" (127.00mm)