40X-CBSP-2.0X5.0X0.28
Description
RF SHIELD 2" X 5" SURFACE MOUNT
DataSheet
40X-CBSP-2.0X5.0X0.28 PDF
Type:Cover
Height - Overall:0.280" (7.11mm)
Length - Overall:5.000" (127.00mm)
Width - Overall:2.000" (50.80mm)