23-CBSA-1.5X1.75X0.25
Description
RF SHIELD 1.5" X 1.75" SMD T/H
DataSheet
23-CBSA-1.5X1.75X0.25 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.250" (6.35mm)
Length - Overall:1.750" (44.45mm)
Width - Overall:1.500" (38.10mm)