84-CBSA-2.25X2.25X0.8
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 2.25" X 2.25" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
84-CBSA-2.25X2.25X0.8 PDF
Type Description
Series:80-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:2.250" (57.15mm)
Width - Overall:2.250" (57.15mm)