29-CBSA-3.75X3.75X0.2
Description
RF SHIELD 3.75" X 3.75" SMD T/H
DataSheet
29-CBSA-3.75X3.75X0.2 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:3.750" (95.25mm)
Width - Overall:3.750" (95.25mm)