24-CBSF-0.75X1.75X0.3
Description
RF SHIELD 0.75" X 1.75" T/H
DataSheet
24-CBSF-0.75X1.75X0.3 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.300" (7.62mm)
Length - Overall:1.750" (44.45mm)
Width - Overall:0.750" (19.05mm)