24-CBSA-3.75X5.25X0.2
Description
RF SHIELD 3.75" X 5.25" SMD T/H
DataSheet
24-CBSA-3.75X5.25X0.2 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:5.250" (133.35mm)
Width - Overall:3.750" (95.25mm)