22-CBSU-24.0
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 24" THROUGH HOLE
Catalog
RF Shields
DataSheet
22-CBSU-24.0 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:-
Width - Overall:24.000" (609.60mm)