25-CBSA-1.75X6.0X0.225
Description
RF SHIELD 1.75" X 6" SMD T/H
DataSheet
25-CBSA-1.75X6.0X0.225 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.225" (5.72mm)
Length - Overall:6.000" (152.40mm)
Width - Overall:1.750" (44.45mm)