25-CBSF-1.0X1.0X0.225
Description
RF SHIELD 1" X 1" THROUGH HOLE
DataSheet
25-CBSF-1.0X1.0X0.225 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.225" (5.72mm)
Length - Overall:1.000" (25.40mm)
Width - Overall:1.000" (25.40mm)