86-CBSA-3.25X3.75X0.8
Description
RF SHIELD 3.25" X 3.75" T/H
DataSheet
86-CBSA-3.25X3.75X0.8 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:3.750" (95.25mm)
Width - Overall:3.250" (82.55mm)