48-CBSA-2.75X5.75X0.4
Description
RF SHIELD 2.75" X 5.75" T/H
DataSheet
48-CBSA-2.75X5.75X0.4 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:5.750" (146.05mm)
Width - Overall:2.750" (69.85mm)