80-CBSA-4.25X5.0X0.8
Description
RF SHIELD 4.25" X 5" SMD
DataSheet
80-CBSA-4.25X5.0X0.8 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:5.000" (127.00mm)
Width - Overall:4.250" (107.95mm)