85-CBSA-1.25X3.5X0.8
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 1.25" X 3.5" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
85-CBSA-1.25X3.5X0.8 PDF
Type Description
Series:80-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:3.500" (88.90mm)
Width - Overall:1.250" (31.75mm)