84NH-CBSA-0.5X4.75X0.8
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.5" X 4.75" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
84NH-CBSA-0.5X4.75X0.8 PDF
Type Description
Series:80-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:4.750" (120.65mm)
Width - Overall:0.500" (12.70mm)