84VH-CBSA-5.0X5.25X0.8
Description
RF SHIELD 5" X 5.25" T/H
DataSheet
84VH-CBSA-5.0X5.25X0.8 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:5.250" (133.35mm)
Width - Overall:5.000" (127.00mm)