47-CBSA-3.75X5.25X0.4
Description
RF SHIELD 3.75" X 5.25" T/H
DataSheet
47-CBSA-3.75X5.25X0.4 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:5.250" (133.35mm)
Width - Overall:3.750" (95.25mm)