23-CBSA-4.75X5.75X0.25
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 4.75" X 5.75" SMD T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
23-CBSA-4.75X5.75X0.25 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.250" (6.35mm)
Length - Overall:5.750" (146.05mm)
Width - Overall:4.750" (120.65mm)