40-CBSA-2.0X3.5X0.4
Description
RF SHIELD 2" X 3.5" SMD
DataSheet
40-CBSA-2.0X3.5X0.4 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:3.500" (88.90mm)
Width - Overall:2.000" (50.80mm)