51-CBSF-3.5X6.5X0.65
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 3.5" X 6.5" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
51-CBSF-3.5X6.5X0.65 PDF
Type Description
Series:50-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.650" (16.51mm)
Length - Overall:6.500" (165.10mm)
Width - Overall:3.500" (88.90mm)