20S-CBSA-4.0X4.5X0.2
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 4" X 4.5" SMD
Catalog
RF Shields
DataSheet
20S-CBSA-4.0X4.5X0.2 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:4.500" (114.30mm)
Width - Overall:4.000" (101.60mm)