23-CBSA-2.25X4.75X0.25
Description
RF SHIELD 2.25" X 4.75" SMD T/H
DataSheet
23-CBSA-2.25X4.75X0.25 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.250" (6.35mm)
Length - Overall:4.750" (120.65mm)
Width - Overall:2.250" (57.15mm)