81-CBSA-1.5X3.75X0.8
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 1.5" X 3.75" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
81-CBSA-1.5X3.75X0.8 PDF
Type Description
Series:80-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:3.750" (95.25mm)
Width - Overall:1.500" (38.10mm)