20-CBSA-1.5X3.5X0.2
Description
RF SHIELD 1.5" X 3.5" SMD
DataSheet
20-CBSA-1.5X3.5X0.2 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:3.500" (88.90mm)
Width - Overall:1.500" (38.10mm)