25-CBSA-5.0X5.75X0.225
Description
RF SHIELD 5" X 5.75" SMD T/H
DataSheet
25-CBSA-5.0X5.75X0.225 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.225" (5.72mm)
Length - Overall:5.750" (146.05mm)
Width - Overall:5.000" (127.00mm)