86-CBSA-2.75X5.25X0.8
Description
RF SHIELD 2.75" X 5.25" T/H
DataSheet
86-CBSA-2.75X5.25X0.8 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:5.250" (133.35mm)
Width - Overall:2.750" (69.85mm)