44-CBSF-2.5X4.0X0.5
Description
RF SHIELD 2.5" X 4" THROUGH HOLE
DataSheet
44-CBSF-2.5X4.0X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:4.000" (101.60mm)
Width - Overall:2.500" (63.50mm)