40X-CBSSV-2.5X2.75X0.473
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 2.5" X 2.75" SMD
Catalog
RF Shields
DataSheet
40X-CBSSV-2.5X2.75X0.473 PDF
Type Description
Series:40-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Cover
Height - Overall:0.473" (12.01mm)
Length - Overall:2.750" (69.85mm)
Width - Overall:2.500" (63.50mm)