21M-CBSA-3.25X5.75X0.225
Description
RF SHIELD 3.25" X 5.75" SMD T/H
DataSheet
21M-CBSA-3.25X5.75X0.225 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.225" (5.72mm)
Length - Overall:5.750" (146.05mm)
Width - Overall:3.250" (82.55mm)