84NH-CBSA-1.5X4.25X0.8
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 1.5" X 4.25" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
84NH-CBSA-1.5X4.25X0.8 PDF
Type Description
Series:80-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:4.250" (107.95mm)
Width - Overall:1.500" (38.10mm)