22-CBSA-1.0X4.25X0.2
Description
RF SHIELD 1" X 4.25" SMD T/H
DataSheet
22-CBSA-1.0X4.25X0.2 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:4.250" (107.95mm)
Width - Overall:1.000" (25.40mm)