86-CBSA-2.5X4.0X0.8
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 2.5" X 4" THROUGH HOLE
Catalog
RF Shields
DataSheet
86-CBSA-2.5X4.0X0.8 PDF
Type Description
Series:80-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:4.000" (101.60mm)
Width - Overall:2.500" (63.50mm)