21M-CBSF-1.75X3.75X0.35
Description
RF SHIELD 1.75" X 3.75" T/H
DataSheet
21M-CBSF-1.75X3.75X0.35 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.350" (8.89mm)
Length - Overall:3.750" (95.25mm)
Width - Overall:1.750" (44.45mm)