89-CBSA-3.0X6.0X0.8
Description
RF SHIELD 3" X 6" THROUGH HOLE
DataSheet
89-CBSA-3.0X6.0X0.8 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:6.000" (152.40mm)
Width - Overall:3.000" (76.20mm)